Dita e Punëtorëve/ Luizi-Kristit: Ty s’do të ta urojnë kurrë këtë festë…

Vazhdojnë sërish ngacmimet mes banorëve brenda shtëpisë së “Big Brother”.

Këtë herë Luizi bën shaka me Kristin, ku i thotë se dita e 1 majit, është e vetmja festë që atij nuk do ia urojë askush.

Luizi: Gëzuar Ditën e Punëtorit Krist! Është e vetmja festë që s’do të ta urojnë kurrë, kurrkush ty.

Kristi: Pse?

Luizi: Se je mega punëtor.

Efi: S’je punëtor i thjeshtë.

Kristi: Kam bërë një super tavë, rini juve.

Luizi: Në rregull, nuk thamë gjë.

Efi: Çfarë ke bërë mo?

Kristi: Tavë.

Luizi: Unë jam i bindur që ka qenë mision prej vëllait të madh se ndryshe se kishe bërë.

Kristi: Prapë u bë me sukses.

Arbana Osmani nis pushimet ne nje nga ishujt me te frekuentuar nga Vipat

Pas nje Big Brother te sukseshem Arbana ka filluar pushime me Eduart Grishaj. Moderatorja shume e dashur per publikun eshte duke kaluar pushimet në Mykonos...

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike duke bërë që vija bregdetare të jetë në mbizotërimin e kthjellimeve dhe vranësirave por pa...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e...

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike...

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të...