Astrologia bën parashikimin: Çfarë do ti ndodhë Deas 2-3 ditë para finales?!

E ftuar në emisionin Fan Club BBV2 me moderatore Megi Pojanin ishte astrologia Laura Bilalli, e cila ka ardhur nga Kosova në Shqipëri për të bërë parashikimin për 4 finalistët. Përveç se ka treguar shumë rreth jetës sentimentale të Luizit dhe një ndarje të ardhshme nga Kiara, ka treguar edhe për finalistët e tjerë, ndër to edhe për Dean, ku është shprehur se 2 ose 3 ditë para finales do të ketë një debat të ashpër me një nga banorët, ku do të tregoj veten ashtu si nuk e kishim parë më parë.

Pak para finales 2 ose 3 ditë do ketë një debat të zjarrtë me një nga banorët, ku Dea do jetë vetvetja dhe që më herët nuk e kanë parë deri në atë pikë…

Astrologia na ka treguar shumë edhe për Luizin, ku ka treguar se do të ketë shumë fat në dashuri në vitet e ardhme, por ajo që befasoi të gjithë ishte se jo me Kiarën. Astrologia u shpreh se ata do të ndahen sepse nga ana e Luizit ka ndjenja të vërteta por nga ana e Kiarës jo dhe tregoi gjithashtu se ndarja do të jetë prej Kiarës.

KRERËT E FESË TAKIM NË SHKODËR: POLITIKA TË MËSOJË PREJ NESH

Krerët e Komuniteteve fetare të Shqipërisë zhvilluan një vizitë në katedralen e Shkodrës pas një ftese të arqipeshkëvit të Shkodrës Angelo Massafra për një...

Dyshonte se kishin lidhje intime, vjehrri vret nusen dhe dhëndrin

Një 44-vjeçar ka vrarë dhëndrin dhe nusen e tij në Itali pasi dyshonte se mes tyre kishte lidhje intime. Ngjarja ka ndodhur në Sant’Antimo, në...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Këngëtari i madh grek i habit të gjithë: Kam fjetur me mbi 4,000 gra, ja çfarë iu pëlqente

Këngëtari grek Lefteris Pantazis, ka deklaruar se ka shkuar...

Milaim Zeka për Luizin dhe Kiarën: Siç nuk kishte dashuri mes Beatriksës dhe Donaldit…

I ftuar në emisionin “Natën me Aulonën”, Milaim Zeka...