‘Të kam xhan, ti je fitues’! Efit i del pija dhe pendohet për fjalët që i tha Luizit. Ja si reagoi?

Pasi Efi u deh natën e shkuar, i tha Luizit se ai do jetë fituesi i Big Brother si dhe shkëmbeu përqafime me të.

Këtë mëngjes, duket se banorja është penduar për veprimet që ka bërë, teksa pyeti Dean se çfarë kishte thënë dje pasi nuk mbante mend gjë.

Dea i tha se ajo kishte folur me Luizin dhe se i tha që do jetë fitues. Efi u çudit nga kjo dhe duke qeshur u shpreh se ajo ‘gënjen’ kur pi.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...