Të dielën, shtëpisë së BBV do t’i bashkohen 4 ‘banorë’ të rinj: Ja cilet jane…

Këtë të dielë, shtëpisë së Big Brother Vip Albania do t’i bashkohen 4 personazhe të njohur të ekranit.

Të parët që konfirmuan ishin dy moderatorët të cilët na shoqërojnë cdo mëngjes nën valët e “Top Albania Radio” dhe Top Channel, me programin e përditshëm “Wake Up”. Enxhi Nasufi dhe Blendi Salaj do të futen këtë të diel në shtëpinë e “BBV”.

Më pas kanë konfirmuar edhe dy moderatoret e “Pardon my french”, Jonida Aliçkolli dhe Elona Duro.

Kujtojmë se herë pas here banorët kanë zhvilluar talk-show, ndërsa këtë herë do kenë mundësinë të flasin me vetë moderatorët e emisioneve.

Shkrumbohet gjatë natës banesa dy katëshe në Malësinë e Madhe

Një banesë është shkrumbuar nga flakët mbrëmjen e djeshme në fshatin Grabon në Bashkinë e Malësisë së Madhe. Mësohet se shtëpia është në pronësi të...

Ndryshime të bujshme në televizion, ‘Klanifornia’ largohet nga Tv Klan, Julian Deda njofton se…

Nga sezoni i ardhshëm televiziv spektaklin e humorit “Klanifornia” nuk do e shohim më në TV Klan. Lajmi është bërë i ditur nga burime ekskluzive...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Gati për t’u futur botës së televizionit, ku do ta shohim Efin pas BBV?

Ish-banorja e “Big Brother VIP 2”, Efi Dhedhes është...

Zbulohet mashtrimi? Dalin dokumentat: Luiz Ejlli është beqar, nuk është martuar me Kiarën ligjërisht

Në një ceremoni madhështore në tarracën e Bashkisë së...

Kristi opinionist në Big Brother VIP 3: Do i zë vendin Zhaklinës dhe Arbrit

Kristi është gati t’i zërë vendin Zhaklinës dhe Arbrit....