Per herë të parë pula bën vezë me bishtë. Fenomeni që po cudit të gjithë /Video

Femijet e nje fermeri shkuan tek koteci i pulave dhe merr vezen per te ngren mengjes por shikon se veza kishte një bisht.

Veza e mrekullueshme me bisht i habiti ata që e panë.

Femijet u zgjuan në mëngjes dhe shkuan tek koteci për te marre veze dhe te benin gati mëngjesin dhe kanë hasur në vezë të ndryshme nga me pare.

Fëmijët, të cilët vunë re se veza ishte e butë dhe me bisht, ia raportuan situatën babait të tyre.

Babai i tyre deklaroi se nuk e kishte hasur kurrë më parë një gjë të tillë dhe se donte të regjistronte dhe të tregonte se ishte shumë interesante.

Video u be virale ne te gjithe boten pasi dicka e till nuk ka ndodhur me pare.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Stilisti shkodran që vesh Hamilton, Jozef Martini punon për firma të njohura

Në Shkodër ka hapur një show-room me punimet e...

Rudina Dembacaj na rrënqethi me dedikimin për të atin e ndjerë

Me datë 8 Korrik të vitit 2020, Rudina Dembacaj...

“Puna e palodhur jep rezultate!”/ DITA me fat për secilën shenjë të horoskopit gjatë muajit qershor

Pavarësisht nga parashikimet mujore, ka të paktën një ditë...

“Ka paguar për 1 foto me Nusretin sa 5 banesa”, Ardit Gjebrea i kthehet ‘keq’ ndjekësit

Moderatori i të dielës shqiptare, Ardit Gjebrea ka nisur...