Lot dhe emocione, moment magjik/ Luizi surprizohet nga e ëma

Luizi është surprizuar mbrëmjen e sotme nga nëna e tij, Anxhelina.

Nënë e bir u përqafuan dhe u puthën mes lotësh.

E ëma i kërkoi që javën e mbetur të bëjë vetëm humor dhe të nxjerrë në pah anën e tij të mirë e zemrën e bardhë.

“Edhe me Efin?”, e pyeti Luizi. “Efin e kam zemër”, u përgjigj zonja Anxhelina.

Ajo përshëndeti dhe falenderoi të gjithë shqiptarët për mbështetjen që kanë treguar ndaj të birit.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Dubai i Ballkanit? Në qytetin shqiptar arabët po ndërtojnë resortin prej 1 miliard euro (Video)

Projekti “Mavrijan Luxury Resorts” ishte prezantuar në korrik, ndërsa...

Sa lek merr nëpër dasma? Maestro zbulon “sekretin”, ja se çfarë bën kur hedhin bakshish

Armaldo Kllogjeri i ktheu përgjigje disa pyetjeve ‘pikante’ të...

Pas ndarjes, dy ish-banorët e BBV ‘kapen mat’ (Foto)

Getinjo dhe Vivi krijuan një marrëdhënie dashurie në BB...