“Kur unë pija alkol, ai luante bixhoz”, Bledi Mane: Femrat që pëlqejnë Luizin dhunohen nga meshkujt

Bledi Mane është rikthyer të sulmojë sërish Luizin, pas daljes nga “Big Brother VIP”.

Bledi deklaroi se gjatë kohës që ai ishte i alkoolizuar, Luizi luante bixhoz.

Po ashtu, ai shtoi se 60% e vajzave që pëlqejnë Luizin, janë të dhunuara nga meshkujt.

“Kur unë konsumoja alkol, Luizi luante lloto. Nu këhstë gjë negative por dëmton veten. Ai djalë kam shpresën dhe e meriton që do e fitojë. Të jemi realist. Për 10 vjet u zhduk, unë i kam thënë mos u zhduk më, kjo është koha jote e artë. 60% e femrave që pëlqejnë Luizin dhunohen nga meshkujt”- tha Bledi.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...