Krejtësisht i dashuruar, Luizi i bën dedikimin e veçantë Kiara Titos Live nga shtëpia’

Big Brother VIP Live nga shtëpia në Top Albania Radio rikthehet këtë të diel, emisioni që i dedikohet drejtpërdrejtë personazheve më të komentuar të momentit. Banorët e “Big Brother VIP” do të bëjnë një program të mirëfilltë radiofonik nga shtëpia më e vëzhguar dhe më e famshme në Shqipëri gjatë ditës së sotme, ku Top Albania Radio ka ngritur një studio radiofonike.

Sot është hera e fundit që do të zhvillohet “BBV Live nga shtëpia në TAR për këtë edicion, duke qenë se javën tjetër është finalja e madhe. Këtë herë Jonida Aliçkolli dhe Elona Duro do të intervistojnë Luiz Ejllin, i cili gjatë intervistës bëri dedikimin e veçantë për të dashurën e tij, Kiara Titon, e cila u eleminua disa ditë më parë nga shtëpia e “BBV2”.

Je gjithçka që jo vetëm unë po çdo djalë do ëndërronte dhe do ishte krenar që të kishte në krah, do jesh nëna më e bukur në botë, do jesh nëna e fëmijëve të mi, do jesh krahu im i djathtë, do jem i joti gjithë jetën.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ish-banorja e BB VIP zbulon lidhjen e dashurisë: Kam 3 muaj që ….

Ish-banorja e “Big Brother VIP 2”, Mikela Pupa, ka...

Shifra të larta, nuk do ta besoni sa paguhet Dea Mishel për një të p…

Ish-banorja e “Big Brother VIP 2”, Dea Mishel, ishte...

“Një surprizë ekonomike për këtë shenjë”, parashikimi i Horoskopit për muajin qershor

Dashi Përgjatë këtij muaji, Dashi mundësitë si në fushën e...