Horoskopi i fundjavës 29-30 prill 2023 nga Paolo Fox

Horoskopi i fundjavës së Dashit: në dashuri nuk është koha për t’u tërhequr shumë, nëse keni diçka për t’i thënë partnerit/es tuaj është më mirë të prisni të dielën, kur situata astrologjike do të jetë më e qetë. Beqarët janë mirë, por të bëjnë kujdes që të mos hidhen në dy porta. Në punë biznesi ecën përpara, favorizohen kontaktet me qytete të tjera.

Horoskopi i fundjavës së Demit: më në fund zemra rreh sërish! Beqarët do të jenë në gjendje të përfshijnë praninë e një personi të këndshëm, ndërsa çiftet do të realizojnë një projekt të rëndësishëm jetësor që është pezulluar prej shumë kohësh, e pritshme nga tani deri në vjeshtë. Në punë, megjithatë, disa çështje të natyrës ekonomike ju bëjnë të zhyteni në mendime.

Horoskopi i fundjavës së Binjakëve: yje pozitivë në dashuri, keni rifituar vetëbesimin dhe kjo ju jep edhe forcë më të madhe në marrëdhëniet ndërpersonale. Mirë janë gjërat për beqarët që ndodhen në përvojat e tyre të para të dashurisë. Në punë nuk ju mungojnë idetë, por përpiquni ta kanalizoni kreativitetin në mënyrë konstruktive.

Horoskopi i fundjavës së Gaforres: kjo fundjavë do të sjellë emocione të mira, ndaj mos u mbyllni në shtëpi! Dritë jeshile për takimet për beqarët dhe nëse keni një person në zemër, mos hezitoni të dilni përpara. Në punë, nga ana tjetër, gjatë javëve të ardhshme do të shfaqen mundësi të reja interesante. Jini të disponueshëm!

Horoskopi i fundjavës së Luanit: yje pozitivë për ndjenjat, nëse keni në krah personin e duhur, nuk përjashtohet mundësia për të marrë një hap të madh që ju çok drejt altarit. Në punë keni shumë gjëra për të bërë, vazhdoni me qetësi dhe mos u shqetësoni. Përpjekja juaj përfundimisht do të shpërblehet.

Horoskopi i fundjavës së Virgjëreshës: në dashuri, disa grindje të vogla mund t’ju bëjnë nervozë. Matni mirë fjalët tuaja dhe numëroni deri në dhjetë përpara se të shpreheni, përndryshe mund të lëndoni ndjeshmërinë e të tjerëve. Në sferën e punës ka dritë jeshile për projektet e reja, një kërkesë e juaja do të pranohet.

Horoskopi i fundjavës së Peshores: në dashuri nëse jeni vetëm do të bëni mirë të shikoni përreth, kjo fundjavë do të jetë një pararojë e emocioneve të bukura. Çiftet, nga ana tjetër, do ta rizbulojnë veten më të lidhur se kurrë! Megjithatë, në nivelin e punës, gjërat duken me pak vështirësi. Dëshira për t’u përfshirë ekziston dhe do të ketë mundësi për ta bërë këtë.

Horoskopi i fundjavës së Akrepit: një fundjavë interesante për dashurinë, disa prej jush mund të bëjnë një takim të veçantë. Nga ana tjetër, çiftet që janë të lidhur prej kohësh do të duhet të gjejnë sërish njëfarë marrëveshjeje për të ardhmen. Në punë keni shumë gjëra për të bërë dhe ndonjëherë nuk mund të mbani gjithçka nën kontroll. Nëse ndjeni nevojën, kërkoni ndihmë nga një koleg i besuar.

Horoskopi i fundjavës së Shigjetarit: dashuria është në të mirat e saj, çiftet e vjetra më në fund do të arrijnë të realizojnë një projekt të rëndësishëm që është mbyllur në sirtar prej shumë kohësh. Nga ana tjetër, në punë ka ulje-ngritje, por kujdes të mos merrni vendime të nxituara. Profesionistë të pavarur do të kenë një avantazh.

Horoskopi i fundjavës së Bricjapit: yje pozitivë për ndjenjat e fundjavës! Çiftet do të rizbulojnë dëshirën për të qenë bashkë dhe e diela do të jetë veçanërisht një ditë e këndshme. Në punë nuk ka tronditje të mëdha, por përpiquni të mos e teproni, përndryshe do të arrini në shtëpi të trazuar e të plogështuar.

Horoskopi i fundjavës së Ujorit: qielli është pak nervoz në spektrin e dashurisë, kohët e fundit një grindje me partnerin/en po dëmton qetësinë e marrëdhënies. Shtyni të gjitha vendimet e rëndësishme për të dielën. Në punë, projektet e reja janë të preferuara, keni intuitë të mira, bëjini të vlejnë.

Horoskopi i fundjavës së Peshqve: yje vërtet intrigues për dashurinë, nëse keni një person në zemrën tuaj pse nuk dilni ballazi? Beqarët do të jenë në gjendje të llogarisin në një sërë takimesh me fat që do t’i japin një farë mënyre jetës së tyre emocionale. Në punë mund të ketë fërkime, bëni kujdes të mos e ekspozoni tepër veten. /noa.al

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...