Efi ja thote te gjitha Luizit: Kam folur në telefon me mamin tënd dhe Jurgenën dhe te kemi bler…

Katër finalistët e Big Brother Vip, Luizi, Efi, DEa dhe Kristi festuan mbrëmë pas përfundimit të sepktaklit me muzikë të mrirë, pije dhe ushqim.

Ata festuan për arritjen në finale. Sakaq Efi duket se e teproi pak me alkoolin. Nën efektin e alkoolit Efi tentoi disa herë që të japë informacion nga jashtë.

Gjatë një diskutimi me Luizin, Efi tha se e ka shumë xhan Luizin, pavarësisht zënkave që kanë patur brenda shtëpisë.

“Jam shumë e lumtur nëse fiton ti”, i tha Efi Luizit. Ajo i tha gjithashtu se kur ka dalë nga shtëpia ka folur me mamin e Luizit dhe Jurgenën në telefon.

 

Mesazhi prekës, djali në lot i bën thirrje të fejuarës: Kthehu dhe më lehtëso dhimbjen!

Mbrëmjen e djeshme, diçka mjaft e bukur u pa në qytetin e Librazhdit. Ishte një mesazh “Më ka marrë malli, ktheu” i vendosur tek lagja...

KRERËT E FESË TAKIM NË SHKODËR: POLITIKA TË MËSOJË PREJ NESH

Krerët e Komuniteteve fetare të Shqipërisë zhvilluan një vizitë në katedralen e Shkodrës pas një ftese të arqipeshkëvit të Shkodrës Angelo Massafra për një...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Si t’i keni rrobat e bardha pa pasur nevojë të përdorin zbardhues ose klor

Rrobat e bardha kanë tendencë për t’u njollosur shumë...

Cifti shkoi me pushime ne Mykos por ve duart ne koke kur i vjen fatura

Nje cift shkoi me pushime në Mykonos ne Greqi...

Agron LLakaj jep lajmin e hidhur. Humb njeriun me te shtrenjtë

Aktori i madh i humorit Agron LLakaj ka humbur...