Çfarë pritet në natën finale të Big Brother, zbulohet surpriza e Luizit

Edhe pak ditë na ndajnë nga finalja e Big Brother VIP dhe shpalljen e fituesit të këtij edicioni të dytë.

Lidhur me finalistët, gazetari Gerald Qerimi tha për “Shqipëria Live” se pavarësisht mbështetjes në rrjetet sociale për Luizin, një konkurrente e fortë përballë tij është dhe Efi.

Sakaq shtoi se në natën e finales, pritet që Luizi të tregojë anën e tij njerëzore dhe histori personale.

“Banorët do flasin, do hapin librin e kujtimeve. E vetmja gjë që nuk ka treguar Luizi është jeta e tij. Luizi do jetë pika kulmore e tij, do tregojë anën njerëzore. Unë mendoj se s’ka ca bën më, me Dean dhe Kristin është zëne kështu që.

Popullaritetin që Luizi ka në rrjete sociale ta reflektojë dhe me vota, mos të ndodhë si Donaldin dhe Ilirin. Këtu fillon gjithë loja, mendoj se Efi është një pretendente e madhe për ta fituar dhe për të dalë kok më kokë me Luizin, ky e ka marrë një mesazh se ajo ka qenë e votuar.

Luizi nuk mund ta bëjë dot Efin shoqe, ndaj e sulmon sepse e shikon pretendente për të fituar”, tha ai.

 

Administratës i rritet paga, por çfarë do të ndodhë me pensionistët

Pensionistët duhet të presin deri në Tetor për “rritje” pensioni. Ndryshe nga rrogat, për pensionet nuk do të ketë rritje reale, por vetëm indeksim...

SKANDAL/ Komandanti i policisë vjedh dhe RREH te rinjte per qefin e tij! Kjo eshte policia qe duam?

Fiks Fare denoncoi veprimet arbitrare të një inspektori policie në Shkodër, i cili i kontrollon portofolin një qytetari dhe një tjetër e rreh! Në redaksinë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e...

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike...

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të...