Upss! Teksa po reklamonte fustanin, Elvanës i dalin të pasmet (VIDEO)

Në një video të hedhur nga vetë ajo, teksa po reklamonte fustanin dhe look-un nga videoklipi më i ri, në një moment duket se diçka i ka shpëtuar artistes.

Siç shihet edhe në videon dhe pamjet më poshtë, Elvanës i janë zbuluar të pasmet.

https://vm.tiktok.com/ZMYTTuNyC/

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Si t’i keni rrobat e bardha pa pasur nevojë të përdorin zbardhues ose klor

Rrobat e bardha kanë tendencë për t’u njollosur shumë...

Cifti shkoi me pushime ne Mykos por ve duart ne koke kur i vjen fatura

Nje cift shkoi me pushime në Mykonos ne Greqi...

Agron LLakaj jep lajmin e hidhur. Humb njeriun me te shtrenjtë

Aktori i madh i humorit Agron LLakaj ka humbur...