Masakër mjedisore në Shkodër/ Peshqit i vrasin me korrent dhe i hedhin në tokë

Peshkimi i paligjshëm duke përdorur metoda barbare me korrent, vazhdon i pa shqetësuar nga askush në Shkodër.

Ndonëse këtë problem e kemi trajtuar disa herë, duket se askush nga autoritetet përkatëse nuk ka marrë asnjë masë.

Video më e fundit ka mbërritur pak më parë në redaksinë e Joq Albania ku shikohet një skenë e neveritshme.

Peshkatarët e paligjshëm kanë vrarë peshqit me korrent dhe i kanë lënë në tokë. Videon e kanë filmuar qytetarët në afërsi të Urës së Bunës.

Në vijim mesazhi i qytetarit:
Pershendetje JOQ! Në Shkoder, vriten dhe lihen nga peshkimi i paligjshëm me korent. Tek Ura e Bunes. Faleminderit.

 

 

Çfarë ndodhi? Prishet miqësia mes Efit dhe Mikelës?!

Efi Dhedhes dhe Mikela Pupa ishin dy mikeshat të cilat vendosën të luanin si një banor i vetëm në garën e “Big Brother VIP”,...

Shkrumbohet gjatë natës banesa dy katëshe në Malësinë e Madhe

Një banesë është shkrumbuar nga flakët mbrëmjen e djeshme në fshatin Grabon në Bashkinë e Malësisë së Madhe. Mësohet se shtëpia është në pronësi të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...