Gent Zeneli flet për fillimet e Kiara Titos në TV: Ishte velinë me mua dhe Sajmirin…

Kiara Tito ishte një nga banoret më të përfolur të këtij edicioni të “Big Brother VIP”.

I ftuar në emisionin “Më lër të flas”, mbrëmjen e djehsme ishte Gent Zenelaj, i cili ka folur për fillimet e kiarës në televizion si velinë në një emision ku Genti moderonte.

 

Ai ka thënë se Kiara sapo ishte kthyer nga Italia në atë kohë, ndërsa shtoi se ai ka respekt për të dhe punën e saj.

“Duke shfrytëzuar audiencën tuaj, Kiara ka qenë një bashkëpunëtore e jona në emision, sa ishte kthyer nga Italia në atë kohë, një vajzë si shumë të tjera që kanë punuar me mua dhe me Sajamirin. Unë kam shumë respekt për të.”- tha ai.

Po afrohet dita! Zbulohet data e dasmës së Arbanës dhe Eduartit

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në datën 17 qershor. Burime për Vip Magazine, bëjnë të ditur se ceremonia që do të...

Ëndërroni për pasuri? Disa mënyra si t’i tërhiqni paratë si magnet

Nëse doni të tërhiqni para, mbani mend këto këshilla. Ata që i aplikojnë pretendojnë se i ka ndryshuar gjendja e tyre financiare. -Përdorni ngjyra të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ndryshime të bujshme në televizion, ‘Klanifornia’ largohet nga Tv Klan, Julian Deda njofton se…

Nga sezoni i ardhshëm televiziv spektaklin e humorit “Klanifornia”...

Rriten duke i bërtitur prindërit, ja pasojat negative që mbeten te këta fëmijë

Shumë prindër përdorin të bërtiturat si një metodë disiplinore...

Po afrohet dita! Zbulohet data e dasmës së Arbanës dhe Eduartit

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në...