Familja e Luizit kundër Kiarës, reagon kunati i tij pasi moderatorja i …

Familja e Luiz Ejllit duket se nuk e ka pritur mirë vendimin e Kiarës për të hapur llogarinë në Instagram për këngëtarin.

 

Teksa të gjithë prisnin një takim mes nënës së Luizit dhe Kiarës, kunati i Luizit ka dalë kundër veprimeve të saj.

Sokol Tahiri ka bërë një reagim kundër në rrjetet sociale.

“Ju lutemi fansave të vërtetë të Luizit që të MOS BËJNË FOLLOW asnjë instagram që është hapur në emër të Luizit pavarësisht se nga kush hapen ato instagrame! Ata që hapin Instagram në emër të Luizit nuk janë dashamirës të tij.

Ju lutemi duroni edhe një javë sa të dalë Luizi që t’a lëmë atë të marrë vetë vendimet për instagramin e tij personal. Qëllimi ynë nuk është të dëmtojmë askënd, i vetmi qëllim i yni është që të mbrojmë të drejtat e Luizit në lidhje me instagramin e tij. Ju faleminderit për mirëkuptimin e mbështetjen tuaj!”-shkruan ai.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...