VIDEO/ “Betohem për kokën e saj”, Rudina Dembacaj i “vë vulën” akuzave të ish-bashkëshortit se e ka ndarë nga vajza

Rudina Dembacaj është një ndër aktoret më të përfolura në showbizin shqiptar. Herë pas here ajo vjen në vëmendje të mediave rozë.

Gjatë ditëve të fundit në mediat online u shkruajt për akuzat që ish bashkëshorti i saj, Aleksandër Varfaj, bëri kundrejt saj ku tha se aktorja nuk e kishte lejuar që të takonte vajzën e tyre.

Por, së fundmi Rudina ka vendosur t’i vërë vulën njëherë e mirë këtyre akuzave dhe të tregojë si qëndron e vërteta.

E pyetur nga ndjekësit në rrjete sociale lidhur me këtë deklaratë të ish-bashkëshortit, Rudina është shprehur se kjo është diçka që s’do ta bëjë kurrë, madje aktorja dëgjohet të betohet dhe për vogëlushen e saj.

“Unë di të them që nga ana ime nuk ështëb etuar dhe nuk do tëb etohet kurrë fëmija im që të takojë prindin e vet. Nuk do ta bëj këtë kurrë dhe për këtë betohem për kokën e saj. Nuk do ta bëj kurrë”, dëgjohet të thotë ajo.

 

 

SKANDAL/ Komandanti i policisë vjedh dhe RREH te rinjte per qefin e tij! Kjo eshte policia qe duam?

Fiks Fare denoncoi veprimet arbitrare të një inspektori policie në Shkodër, i cili i kontrollon portofolin një qytetari dhe një tjetër e rreh! Në redaksinë...

Administratës i rritet paga, por çfarë do të ndodhë me pensionistët

Pensionistët duhet të presin deri në Tetor për “rritje” pensioni. Ndryshe nga rrogat, për pensionet nuk do të ketë rritje reale, por vetëm indeksim...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e...

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike...

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të...