Portugezi i akuzuar për vrasjen e Nikulaj, reagon ne “Tik Tok” , habit me atë që thotë (Video)

Ruben Saraiva, shtetasi portugez që akuzohet nga autoritetet shqiptare si ekzekutori i Ardian Nikulaj, ka reaguar në rrjetin social “Tik Tok” dhe thotë se nuk ka lidhje me ngjarjen. Orët e fundit llogaria e tij është bërë virale dhe shpërndahen video të ndryshme të vrasësit të akuzuar.

Ajo që bie në sy nga llogaria e pretenduar në emër të Ruben Saraivës, lidhet me informacioent nga Shqipëria. “Ai” shpërndan kronikat e mediave shqiptare dhe pretendon se nuk është ai vrasësi i biznesmenit, por mediat po gabojnë duke përfshirë.

 

Postimet e fundit të këtij shtetasi janë nga Greqia, ashtu siç është deklaruar në media, se vrasësi i Ardian Nikulaj është larguar përmes Kapshticës drejt vendit fqinj, menjëherë pas ngjarjes së 19 prillit në Shëngjin.

Edhe fotografitë që publikohen në këtë llogari në “Tik Tok” janë autentike të Ruben Saraivës dhe përputhen me identitetin e bërë publik nga Policia e Shtetit. Madje, janë fotografi që nuk qarkullojnë askund tjetër në internet, por vetëm në këtë llogari me emrin “ruben.saraiva”.

 

@ruben.saraiva

#albania #media

♬ original sound – Ruben Saraiva

Horoskopi 31 maj, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi: Sot do të keni mjaft kohë për t'u fokusuar në përmirësimin e shëndetit dhe përmirësimin e pamjes suaj. Aspekti ekonomik i jetës suaj...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga rruga në Pontremli të Italisë. Mjeti i kompanisë Tuscan Autoline, i cili u shërben nxënësve...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...