Pas skenave të xhelozisë, Kiara bën lëvizjen e papritur ndaj Jorit

Kiara dhe Jori brenda shtëpisë vip janë parë si rivale.

Shpesh herë është komentuar brenda dhe jashtë shtëpisë se Kiara ishte xheloze për Jorin pasi kjo e fundit dukej shumë e afërt me Luizin.

Madje moderatorja ka lënë disa skena duke i kërkuar Luizit të mos e bëj të ndihej keq.

Pas daljes së Jorit moderatorja ka hedhur poshtë të gjitha aludimet e rrjetit.

Në postimin e Jorit ka komentuar Kiara duke i dërguar një zemër.

 

 

 

“Përshëndetje e përzemërt dhe flagrante”, veprimi i Ramës ndaj Melonit jehonë në mediet italiane (VIDEO E PLOTË)

Kryeministrja Giorgia Meloni mori pjesë në samitin e Komunitetit Politik Evropian (EPC) i cili vizitoi 45 liderë të mbledhur në Moldavi . Mes tyre edhe...

Administratës i rritet paga, por çfarë do të ndodhë me pensionistët

Pensionistët duhet të presin deri në Tetor për “rritje” pensioni. Ndryshe nga rrogat, për pensionet nuk do të ketë rritje reale, por vetëm indeksim...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e...

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike...

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të...