“Më zhgënjeve”, Luizi i ‘pret’ biletën dhe thumbon hapur banoren pas debateve: Kaq e pate? (VIDEO)

Debati i “ekzagjeruar” që Nita pati me Kristin, shtyu disa prej banorëve të mendonin se ishte për lojë.

Dy prej tyre ishin Qetsori dhe Luizi. Ky i fundit madje i tha Nitës se e kishte paralajmëruar që ajo nuk do e shtynte dot lojën.

Duke folur me ironi, Luizi u shpreh se Nita nuk e mbajti dot lojën deri pasdite, por u dorëzua shpejt.

Nga ana tjetër gjatë një bisede mes Efit, Luizit, Deas dhe Kristit, ky i fundit u shpreh se ata do vuajnë shumë nëse ai shpallet finalisti i katërt.

VIDEO:

 

Pas ndarjes, dy ish-banorët e BBV ‘kapen mat’ (Foto)

Getinjo dhe Vivi krijuan një marrëdhënie dashurie në BB VIP Kosova. Madje u aluduan se prisnin një fëmijë, ndonse asokohe dyshja dha lajmin e ndarjes....

DËMOHEN NDRIÇUESIT ELEKTRIK NË “GJUHADOL”

Dëmtimi I ndriçuesve në zonën muzeale të “Gjuhadolit” është një nga fenomenet që qytetaret përballen shpesh së fundmi. Dëmtimi kryesisht ndodhë gjatë natës ku...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...