Kiara plotëson dëshirën e Luizit: ‘Vetë Lui ma kërkoi derisa të dilte nga shtëpia’! (FOTO)

Ish-konkurentja e Big Brother, moderatorja Kiara Tito, ka vendosur të ndërmarrë hapjen e një profili të ri që i përket protagonistit të këtij edicioni, këngëtarit Luiz Ejlli. Sipas moderatores, ka qenë kërkesa e tij, që pas daljes së “gruas” së tij nga shtëpia e Big Brother të hapë një profil të ri në rrjetin Instagram, që të menaxhohet nga vetë ajo.

Ajo që bie në sy, është se vetëm në pak minuta, këngëtari ka “fituar” mijëra ndjekës.

“Zemrat e mia kjo eshte e vetmja faqe zyrtare e Luizit, qe do te menaxhohet nga une derisa sa ai te dale nga shtepia, sic edhe Lui vet e ka kerkuar. Ju dua Shperndajeni sa me shume!! #meluizin”, ka njoftuar Kiara Tito në llogarinë e saj në Twitter.

 

Me flokët me balluke, zbulohet motra “binjake” e Bora Zemanit (Foto)

Thonë që shoqet e ngushta marrin hije me njëra-tjetrën, por Bora Zemani dhe Semi Jaupaj janë bërë binjake fare. Ky model me baluke që Bora...

Shiroka një ndër pikat turistike më të preferuara/ Qytetarët: Problem vijon të jetë mirëmbajtja dhe pastrimi

Megjithse nje dite jave Shiroka po vizitohet nga turiste vendas dhe te huaj. Qytetare te shumte, vijojne te zgjedhin Shiroken per te shijuar bukurite e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ndryshime të bujshme në televizion, ‘Klanifornia’ largohet nga Tv Klan, Julian Deda njofton se…

Nga sezoni i ardhshëm televiziv spektaklin e humorit “Klanifornia”...

Rriten duke i bërtitur prindërit, ja pasojat negative që mbeten te këta fëmijë

Shumë prindër përdorin të bërtiturat si një metodë disiplinore...

Po afrohet dita! Zbulohet data e dasmës së Arbanës dhe Eduartit

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në...