I shkakton incidentin në mes të turmës, habit reagimi epik i Elvana Gjatës ndaj fansit (VIDEO)

Së fundmi një video e këngëtares së dashur për publikun, Elvana Gjata, e cila është ndodhur në një nga koncertet e fundit të saj, një prej fansave teksa këngëtarja i ka dhënë dorën, fansi e ka tërhequr dhe është munduar ta rrëzoj nga skena, gjë të cilën nuk e ka realizuar dot dhe Elvana e ka kaluar me shumë sportivitet këtë situatë të sikletshme.

Gjithashtu Elvana e ka postuar videon në Instastory dhe i ka shkruar disa fjalë fansit:

Është ok, edhe unë të dua gjithashtu.

VIDEO

 

“Përshëndetje e përzemërt dhe flagrante”, veprimi i Ramës ndaj Melonit jehonë në mediet italiane (VIDEO E PLOTË)

Kryeministrja Giorgia Meloni mori pjesë në samitin e Komunitetit Politik Evropian (EPC) i cili vizitoi 45 liderë të mbledhur në Moldavi . Mes tyre edhe...

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike duke bërë që vija bregdetare të jetë në mbizotërimin e kthjellimeve dhe vranësirave por pa...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e...

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike...

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të...