Hapet instagrami zyrtar i Luiz Ejllit, rritje e frikshme e fansave. Në pak minuta kap 50 K

Luiz Ejlli hap faqen e tij zyrtare në Instagram. Rritja e fansave është e frikshme. Në pak minuta kap 50 K.

Faqja mban emrin itsluizejlli.

Profili i tij në Instagram u mbyll për shkak të mosmarrveshjeve lidhur me administrimin.

Faqja me 670 K u mbyll e nuk u kthye më. Një humbje e madhe për këngëtarin.

Pati edhe disa tentativa të tjera për të rihapur faqen, por që nuk e arritën suskesin e së parës kjo për shkak të besueshmërisë.

Administratori i ri, që me siguri që është Kiara, e dashura e tij, ka shkruajtur:

Të dashur mbështetës të Luizit që nga dita e parë, ju njoftojmë se ky është i VETMI Instagram zyrtar i Luizit. Sic edhe mund ta keni ndjekur, Luizi ka kërkuar që Instagrami i tij të menaxhohet nga Kiara, persa kohë ai është ende brënda në shtëpinë e Big Brother, edhe kështu do të ndodh. Faleminderit për gjithë mbështetjen e treguar deri më tani! Me Luizin fitues! 🦁

Sot është 102-vjeçe, gruaja u divorcua në moshën 70-vjeçare, pasi burri e tradhtoi me një tjetër(Video)

Dr. Gladys McGarry mendoi se nuk do të shërohej kurrë kur burri dhe partneri i saj në biznes e lanë atë pas 46 vitesh...

Sistemimi i përroit të Oblikës/ Turistëve u shfaqen mbeturina dhe djegie

Kjo është panorama që shoqëron në një ditë normale jo vetëm banorët e zonës së Oblikës por edhe kalimtarë e turistë të shumtë që...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Këto shenja Horoskopi këtë verë do të pasurohen

Për shkak të sjelljes, karakterit apo mënyrës së menaxhimit,...