Fansat degjenerojne keq Zhaklinen me mesazhe :Ta kane mbyllur gojen me lek moj…/ Dalin fotot

Opinionistja e emisionit Big Brother VIP Albania, Zhaklin Lekatari, është kthyer prej kohësh në një prej personazheve më të diskutuar në media.

Kjo për shkak komenteve që po jep për banorët e shtëpisë. Së fundmi, Kritika e saj nga Luiz Ejllit dhe Kiara Titos, i kanë shtuar komentet kërcënuese e negative kundrejt saj, shkruan Insajderi

Në profilin e saj në Facebook, ajo ka publikuar një sërë shkrimesh që po i vijnë kohë pas kohe.

“Te mbyllin gojen me lek…je shume k..ve”, “oj zhaklin oj strevine qe e ule mesazhin e Luizit”, “veq Kristi te ben llap”, “shpifesire”, janë disa prej mesazheve që Zhaklin i ka publikuar. Ja disa prej tyre

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME