E papritur/ Ndryshon përsëri çmimi i madh, banoret kaluan proven e veshtire ja sa ka shkuar cmimi i madh tani…

Banorët e shtëpisë vip kanë realizuar sfidën e Vëllait të Madh me sukses.

Nëse misioni do të ishte i suksesshëm do të rritej çmimi i madh.

Një zarf i bardhë u fut në shtëpi nëpërmjet së cilit banorëve i’u komunikua misioni i tre finalistëve.

Me kushtin që çmimi i madh të shkonte 80.000 mijë euro, ata duhet të bindin një nga banorët të hiqte dorë nga gara.

Me kërkesën e Qetsorit për t’u tërhequr, misioni u konsiderua i kryer me sukses.

Ky i fundit vazhdon garën për të qënë finalisti i katërt i Big Brother.

Me flokët me balluke, zbulohet motra “binjake” e Bora Zemanit (Foto)

Thonë që shoqet e ngushta marrin hije me njëra-tjetrën, por Bora Zemani dhe Semi Jaupaj janë bërë binjake fare. Ky model me baluke që Bora...

“Zonja Eni më tha ta shaja shumë!”/ Vjollca “e famshme” tregon pas daljes në TV: Miqtë më …

Vjollca, e cila u bë e famshme me shprehjet e saj në emisionin televiziv “E diela shqiptare”, ka treguar vështirësitë që ka hasur pas...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Coca-Cola” serbe pushton marketet shqiptare

Në javët e fundit nëpër markete kemi parë një...

Horoskopi 31 maj, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi: Sot do të keni mjaft kohë për t'u...

Ndryshime të bujshme në televizion, ‘Klanifornia’ largohet nga Tv Klan, Julian Deda njofton se…

Nga sezoni i ardhshëm televiziv spektaklin e humorit “Klanifornia”...