Cmendet qytetari kur i vjen fatura e byrekut në tavoline. Shikoni sa ka kushtuar

Një qytetar ka blere 2 byrek me gjizë dhe ato kane kushtuar 4 mijë lekë.

Nje cmim i tillë nuk eshte dëgjuar kurrë më parë.

Në zonat e Korcës një tepsi me byrek kushton 10 mije lekë dhe nje cilësie shumë të mirë

Ndersa sot zgjohesh dhe 2 byrek te vegjël kushtojne 4 mije lekë ne kryeqytet.

Foto është dërguar nga një qytetar në faqen JOQ ku ka treguar dhe cmimin e kripur te byrekut. A është një cmim normal 2 mijë lekë një copë byreku?

 

 

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e trishtë të jetës së saj.   Ajo u martua me ndërmjetësim kur ishte vetëm 23 vjeç dhe...

Administratës i rritet paga, por çfarë do të ndodhë me pensionistët

Pensionistët duhet të presin deri në Tetor për “rritje” pensioni. Ndryshe nga rrogat, për pensionet nuk do të ketë rritje reale, por vetëm indeksim...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e...

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike...

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të...