Banorët i ofruan para për të dalë nga shtëpia e BBV, ja çfarë vendimi mori Qetsori (Video)

Duket se ofertat që banorët i bënë Qetsor Ferrunajt e kanë bindur që të heqë dorë nga gara e të largohet të shtunën.

Ai ka thënë se mëngjesin e sotëm do të flasë në dhomën e rrëfimit, e më pas do të largohet gjatë spektaklit të së shtunës.

 

Kujtojmë se gjatë mbrëmjes së djeshme Efi Dhedhes nisi një mision që të bindte atë që të largohej vetë nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.

Madje këtij misioni iu bashkua edhe Luiz Ejlli. Pasi Efi tregoi diskutimin që ajo bëri me Qetsorin, këngëtari ra dakord me të.

Sipas tij, Kristi dhe Nita kanë më shumë shanse se ai për të shkuar në finale. Madje Luizi i ofroi Qetsorit 4500 euro dhe iphone-n që Vodafone i dhuroi, me kushtin që ai të dalë nga shtëpia.

 

Nita gjithashtu i tha se nëse ai e bën këtë gjest për të e nëse ajo shkon në finale, do t’i dhurojë 2000 euro.

Qetsori është shprehur se për Nitën është i gatshëm të tërhiqet, ndërsa për Kristin jo.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...