A është e vërtetë që vajza ka një vit pa e takuar babain e saj? Përgjigjet më në fund Rudina Dembacaj

Përmes postimeve në rrjetet sociale, ish-bashkëshorti i Rudina Dembacajt, Aleksandër Varfaj, ka lënë të kuptohet se nuk e ka takuar të bijën e tij.

Kur Viktoria festoi 6-vjetorin e lindjes, ai bëri një postim në “Instagram”, ku shprehu mallin për të.

 

“Mishi dhe gjaku im. E dashura ime gëzuar ditëlindjen. Te dua pamase . Me ka marre shume malli”, shkruante Aleksandër Varfaj.

Lidhur me këto aludime, fansat kanë pyetur së fundmi aktoren e njohur nëse kjo është e vërtetë.

“Është e vërtetë që Viki ka një vit pa takuar babain apo ja fut [*rdhës ai se s’ka ça bën”, e ka pyetur dikush.

 

“Unë di të them që nga ana ime nuk është penguar dhe nuk do pengohet kurrë fëmija im që të takojë prindin e vet. Nuk do ta bëj këtë kurrë dhe betohem për kokë të saj”, u përgjigj Rudina.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Si t’i keni rrobat e bardha pa pasur nevojë të përdorin zbardhues ose klor

Rrobat e bardha kanë tendencë për t’u njollosur shumë...

Cifti shkoi me pushime ne Mykos por ve duart ne koke kur i vjen fatura

Nje cift shkoi me pushime në Mykonos ne Greqi...

Agron LLakaj jep lajmin e hidhur. Humb njeriun me te shtrenjtë

Aktori i madh i humorit Agron LLakaj ka humbur...