A e parashikoi Luizi finalen e ‘BBVA’ në stadium? Këngëtari: Aty në mes të fushës (VIDEO)

Gjatë një bisedë brenda shtëpisë së “BBVA”, Luiz Ejlli ka gjetur një tjetër të vërtetë nga jashtë. Banorët po flisnin për finalen gjigande dhe këngëtari shprehet se me shumë mundësi do të jetë në stadium sepse do ketë shumë të ftuar.

Ndërkohë regjizori Eduard Grishaj para ca ditësh la të nënkuptuar që me shumë mundësi finalja do të jetë në stadium, por nuk ka ende një vendim përfundimtar.

 

@andrearaspopi

#meluizin #luizejlli #luani🦁🦁 #fypシ #fyp #bbva2

♬ suono originale – Magmaris

Ja kush është bima që do ju bëjë milionerë. Quhet ARI i kuq, 20 mijë lekë grami

Dy mijë lekë të reja për një gram. Quhet ari i kuq. Është erëza më e shtrenjtë në botë dhe ndër tre ushqimet më...

Ëndërroni për pasuri? Disa mënyra si t’i tërhiqni paratë si magnet

Nëse doni të tërhiqni para, mbani mend këto këshilla. Ata që i aplikojnë pretendojnë se i ka ndryshuar gjendja e tyre financiare. -Përdorni ngjyra të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...