Zhaklina “delja e zezë” e produksionit? BBV drejt përfundimit, Eduart Grishaj habit me veprimin e papritur ndaj opinionistes

Zhaklin Lekatari sot zë një karrige me mjaft peshë, të paktën për ditët që po jetojmë. Ajo zëvëndësoi Balina Bodinakun në Big Brother Vip Albania si opinioniste në krah të Arbër Hajdarit, ku nuk kanë qenë të pakta rastet kur ka marrë vëmendjen e programit dhe herë pas here ka irrituar publikun me deklaratat e saj.

Që në fillim ajo morri vëmendjen duke treguar se është shantazhuar nga bashkëshorti i Olta Gixharit, e më pas me deklarata të shumta.

 

Ditën e sotme, regjisori Eduart Grishaj ka ndarë një foto nga përgaitjet për spektaklin e rradhës. Në foto shihen Sara Hoxha, Arbana, Eduarti Arbër Hajdari dhe Zhaklina, por kjo e fundit nuk rezulton te personat që regjisori ka bërë tag.

“Black team”, shrkuan Eduarti krah fotos ku të gjithë janë veshur me të zeza, gjithashtu edhe Zhaku e cila nuk rezulton te personat e përmendur më poshtë.

Kujtojmë se gjatë spektaklit të së martës, mometi kur Arbana Osmani “shpërthen” në britma ndaj Zhaklinës bëri xhiron e rrjetit.
“Zhaklina çfare ke sonte, kush të ka yshur. Një sekond qetësohu!”- ka thënë Arbana, teksa kjo është shoqëruar edhe më të qeshura duke u shtensionuar situate.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Stilisti shkodran që vesh Hamilton, Jozef Martini punon për firma të njohura

Në Shkodër ka hapur një show-room me punimet e...

Rudina Dembacaj na rrënqethi me dedikimin për të atin e ndjerë

Me datë 8 Korrik të vitit 2020, Rudina Dembacaj...

“Puna e palodhur jep rezultate!”/ DITA me fat për secilën shenjë të horoskopit gjatë muajit qershor

Pavarësisht nga parashikimet mujore, ka të paktën një ditë...

“Ka paguar për 1 foto me Nusretin sa 5 banesa”, Ardit Gjebrea i kthehet ‘keq’ ndjekësit

Moderatori i të dielës shqiptare, Ardit Gjebrea ka nisur...