Olti Curri ia plas Arbër Hajdarit: ‘U bë i njohur me dy pako makarona’!

Opinionisti i “Big Brother VIP Kosova”, Olti Curri, ka reaguar pas debatit të Arbrit me Kiarën. Gjatë një videoje live, Olti thotë se nuk e kupton se çfarë bën aty Arbri, një person i cili u bë i njohur me dy pako makarona.

Ndër të tjera, opinionisti shtoi se Arbri, në treg është futur si bamirës dhe këto personazhet e famshme i dërgonin pako me makarona e shishe me vaj, kurse tani është kundër tyre.

Unë nuk e kuptoj sesi një njeri i cili ka hyrë në treg si bamirës…Në fillim shkonin personazhet e famshëm me 2 shishe salcë dhe tre pako makarona tek të varfërit dhe u bë i famshëm Arbër Hajdari. Unë nuk kam shkuar kurrë sepse varfëria nuk mundet me tre shishe vaj dhe dy pako makarona”, shprehet Olti ndër të tjera.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ndryshime të bujshme në televizion, ‘Klanifornia’ largohet nga Tv Klan, Julian Deda njofton se…

Nga sezoni i ardhshëm televiziv spektaklin e humorit “Klanifornia”...

Rriten duke i bërtitur prindërit, ja pasojat negative që mbeten te këta fëmijë

Shumë prindër përdorin të bërtiturat si një metodë disiplinore...

Po afrohet dita! Zbulohet data e dasmës së Arbanës dhe Eduartit

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj do të martohen në...