Cudit qytetari ha pulen pa pjekur ne mes te supermarketit

BRITANI-Një burrë i ka lënë blerësit të cuditur pasi u pa duke ngrënë pulë të gjallë pa mjekur pasi e ka marre ate ne supermarket.

Ai hapi pakon dhe filloj ta kafshoj ate. Dhe te gjithe njerezit qe ishin aty u cuditen nga veprimi.

Foto eshte shperndare ne rrjetet sociale dhe komentet kane qene te ndryshme dhe negative.

Eshte e pa besueshme se si te kafshosh nje kofsh pule te pa gatuar.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Si t’i keni rrobat e bardha pa pasur nevojë të përdorin zbardhues ose klor

Rrobat e bardha kanë tendencë për t’u njollosur shumë...

Cifti shkoi me pushime ne Mykos por ve duart ne koke kur i vjen fatura

Nje cift shkoi me pushime në Mykonos ne Greqi...

Agron LLakaj jep lajmin e hidhur. Humb njeriun me te shtrenjtë

Aktori i madh i humorit Agron LLakaj ka humbur...