“Çfarë të bëj që ju të më kuptoni!” Nuk ndalet sherri në BBV, Nita kapet sërish me Qetsorin

Qetsori i tha Nitës se i gjithë debate që ajo pati me Kristin ishte fiktiv dhe e bëri për lojë, ndoshta një strategji kjo për të qenë sa më aktive këto ditë, që të shpallet finalistja e katërt.

Nita e cila prej orësh ishte indinjuar pasi Kristi nuk e ndihmoi në lojë, u ndje keq kur Qetsori ia tha një gjë të tillë.

Ajo tha se nëse vërtetë ai dhe të tjerët duan të dëgjojnë prej saj se debatin e bëri për lojë, atëherë e thotë.

Gjatë debatit që Qetsori pati me Nitën, Efi tha se Qetsori po përfshihet për të shkuar në finale.

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të Gramshit. Pasi janë njohur me lajmin, qindra njerëz, nga Shqipëria dhe jashtë saj, janë dyndur...

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike duke bërë që vija bregdetare të jetë në mbizotërimin e kthjellimeve dhe vranësirave por pa...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e...

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike...

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të...