Një Prime i tensionuar, Arbana “shpërthen” në bërtima ndaj Zhaklinës: Qetësohu, çfarë paske kështu

E marta ka qenë e mbushur me tensione në mbrëmjen e spektaklit në Big Brother VIP Albania.

Debate të forta janë zhvilluar mbi hiperseksualizimin e vajzave në shtëpi, gjë e cila ka shkaktuar debate mes disa banorëve dhe opinionistëve.

Debat i zjarrtë është zhvilluar mes opinionistes Zhaklin Lekatari dhe banorit Luiz Ejlli, pasi ky i fundit ka thënë se Jori nuk ka vlera si lojtare, duke e trajtuar më shumë si objekt seksual.

E teksa Zhaklina dhe Luizi vazhdimisht kanë ngritur zërin në debat e sipër, është dashur një ndërhyrje nga vet moderatorja e programit, Arbana Osmani.

Ajo në një moment i është drejtuar Zhaklinës me “qetësohu” dhe “çfarë paske sonte”, duke ngelur e habitur nga temperamenti i saj.

Në debat më pas janë përfshirë edhe banorët e tjerë brenda dhe jashtë shtëpisë

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...