Efi bashkohet me Dean dhe përqesh Luizin, ndjekësit shpërthejnë në komente

Efi ka rikthyer sërish sjelljen bullizuese në drejtim të Luizit, njësoj si në javët e para të Big Brother Vip Albania.

Ditën e sotme teksa fliste me Nitën dhe Qetsorin Luizi po qëndronte përballë tyre.

 

Në atë moment Efi doli nga dhoma e rrëfimit dhe bashkë me Dean u afrua duke përqeshur lëvizjet e Luizit. Kjo ka bërë që ndjekësit të reagojnë ashpër dhe duke shkruar se Efi ka dalë sërish në origjinë.

Prej disa ditësh ata janë përplasur ashpër me njëri tjetrin. Luizi krijoi disa dinamika në shtëpi duke përfshirë edhe Efin duke bërë që ajo të shkojë automatikisht në finale.

Nga ana tjetër Efi shprehet se është meritë e saj e gjitha kjo lëvizje dhe së fundmi është shprehur e bindur se do të jetë ajo fituese.

 

Sjelljet e Efit kanë bërë që ajo të humbasë mijëra ndjekës në pak ditë. Që pas daljes së Kiarës, Efi ka humbur më shumë se 10 mijë ndjekës në rrjetet sociale.

Pjesë nga debati:

NA PASKAN GENJYER TE GJIHTEVE/ Martesa paska qenë e pavërtetë, publikohet dokumenti, Luizi është beqar

Natën finale të Big Brother VIP, Luizi dhe Kiara lidhën martesë në Bashkinë e Tiranës në prezencë të Erion Veliajt, por mesa duket se...

Ish konkurrentja e Big Brother e cila beri shume buje merr propozim për martesë…

Mikela Pupa u bë e njohur për publikun me pjesëmarrjen në emisionin e dashurisë Përputhen. Pas suksesit që pati ajo vendosi që të marrë pjesë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...