Dimër në pranverë, veriu i vendit përfshihet nga reshje intensive bore, ja si paraqitet situata

Ndonëse data shënon 26 prill, sërish veriu i vendit është përfshirë nga reshjet e Borës.

Në Qafën e Thores që nga mbrëmja e djeshme kanë nisur reshjet intensive por nuk janë shkaktuar problematika.

 

Borëpastrueset janë në terren dhe po kryejnë pastrimin e rrugës.

Reshje të izoluara bore raportohen edhe në zonën e Këlmendit.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...