Digjet vila e ish-deputetit shqiptar në mes të natës

Digjet vila e deputetit të njohur Eduart Ndocaj. Banesa ndodhet ne Milano dhe mendohet se zjarri është shkaktuar nga një shkëndijë elektrike.

Ish-deputeti ka thënë se zjari ka shpërthyer në 2 të natës dhe në banesë ndodheshin 8 persona por të gjithë kanë shpëtuar.

Ai tha se ishte një dëm prej 200 mijë euro dhe kati i fundit ishte prej druri.

Struktura eshte perfshire ne zjarr nga shkendijë elektrike.

Ndocaj u shpreh se do ta rregullojë sërishtë dhe do ta kthejë ashtu sic ishte.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...