Asfalt elektoral apo tallje elektorale?!/ PS denoncon Bashkine Shkoder

Asfalt elektoral apo tallje elektorale e Bashkisë Shkodër??!!
Riparimet dhe puna energjike e bashkisë sot në rrugën përballë Kinema “Millenium”, hyrja për te gjimnazi jo-publik “At Pjetër Mëshkalla”.
Arnime që nuk zgjidhin asgjë…

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...