Zhurma e madhe jashtë, situata e pazakontë që u përballen banorët e BBV sonte

Përveç debateve të shumta dhe përballjeve me njëri-tjetrin, banorët sonte e kanë patur më të vështirë spektaklin për një arsye tjetër.

 

Kanë qenë kushtet atmosferike që e kanë bërë më të komplikuar mbrëmjen e sotme.

Edhe vetë moderatorja Arbana Osmani e ka vënë në dukje këtë deatj, pasi zhurma e shkaktuar ka bezdisur edhe teleshikuesit të cilët kanë patur të vështirë të dëgjojnë qartë banorët.

Zbardhet misteri i lëndës blu që u hodh nga helikopteri në vendin tonë dhe qb merakosi qytetarët…

Pasditen e sotme në zonën e Freskut në Tiranë, banorët e zonës u alarmuan pasi një helikopter po hidhte një lëndë në ngjyrë blu...

Si t’i keni rrobat e bardha pa pasur nevojë të përdorin zbardhues ose klor

Rrobat e bardha kanë tendencë për t’u njollosur shumë lehtë me çdo lloj substance që vjen në kontakt me pëlhurën tuaj ose, pasi përdoret...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Si t’i keni rrobat e bardha pa pasur nevojë të përdorin zbardhues ose klor

Rrobat e bardha kanë tendencë për t’u njollosur shumë...

Cifti shkoi me pushime ne Mykos por ve duart ne koke kur i vjen fatura

Nje cift shkoi me pushime në Mykonos ne Greqi...

Agron LLakaj jep lajmin e hidhur. Humb njeriun me te shtrenjtë

Aktori i madh i humorit Agron LLakaj ka humbur...