Njihuni me këngëtaren shqiptare që punon edhe si police Video

Ajo quhet Behije Dida dhe punon si oficere në gjykatën e Sarandës por ajo kendon dhe muzike popullore. Pasi muziken e ka pasion.

Ajo shprehet se kam qe ne viton 2015 qe ushtroj pune si police dhe ka qene nje enderr e saj qe ne rini.

Por dashurine per muziken nuk largon kurre nga vetja pasi ajo kendon muzike popullore nga jugi dhe tregon se ajo e ka kete pasion qe ne vogeli.

Behija kendonte me nenen e saj por ka pasur nje mbeshtetje te forte dhe nga femijet. Ajo i ben te dyja dhe pasion dhe profesionin dhe eshte e lumtur. Ne i urojme suksese te metejshme.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Stilisti shkodran që vesh Hamilton, Jozef Martini punon për firma të njohura

Në Shkodër ka hapur një show-room me punimet e...

Rudina Dembacaj na rrënqethi me dedikimin për të atin e ndjerë

Me datë 8 Korrik të vitit 2020, Rudina Dembacaj...

“Puna e palodhur jep rezultate!”/ DITA me fat për secilën shenjë të horoskopit gjatë muajit qershor

Pavarësisht nga parashikimet mujore, ka të paktën një ditë...

“Ka paguar për 1 foto me Nusretin sa 5 banesa”, Ardit Gjebrea i kthehet ‘keq’ ndjekësit

Moderatori i të dielës shqiptare, Ardit Gjebrea ka nisur...