Mban sekret identitetin e ish-bashkëshortit, e bija e Arjola Demirit publikon foton e parë me babain (FOTO)

Duke patur një dinamikë të jashtëzakonshme, jeta private e aktores Arjola Demiri përbën mjaft interes për ndjekësit.
Arjola është treguar mjaft e hapur dhe ka ndarë me publikun të gjitha vështirësitë e saj të divorict me ish-bashkëshortin, sfidat si nënë e vetme e tre fëmijëve.

Por ajo është kujdesur të ruaj në privatësi të plotë identitetn e ish bashkëshortit. Për këtë të fundit është kujdesur AlbEu.com duke bërë të ditur se partneri i Arjola Demirit është i njohur për mediat dhe botën e krimit. Ish-bashkëshorti i Arjola Demirit është Ajax Boshnjaku. Emri i Ajax Boshnjakut është bërë i njohur në tetor te 2018 ku ishte i përfshirë në masakrën e ish-Bllokut ku mbeti i vrarë Fabiol Gaxha. Ajaxi, miku i i Ervin Matës u akuzua për moskallëzim krim.

Së fundmi, vajza e vogël e Arjola Demirit, Alesia e cila ëhtë mjaft aktive në Instagram ka publikuar për herë të parë foto me babain e saj, të 13 viteve më parë.
Ajo e shoqëron foton me një zemër duke treguar edhe njëherë se marrëdhënia me babain është mjaft e mirë.

 

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...