Luizi: Turp ta kisha Efin motër!/ Arbana: Kshtu mund të thonë edhe për Kiarën që poshtë jorganit…

Debate të ashpra ka pasur në shtëpinë e Big Brother mes Luizit dhe Efit.

Luizi hodhi akuza të rënda për Efin për faktin se ajo ka qenë pjesë e Për’Puthen dhe se do kishte turp ta kishte motër.

 

Mirëpo, reagimi i Arbana Osmanit nuk ka munguar i cili i ka kërkuar që të bëjë kujdes mes deklaratat në shtëpi.

Luizi: Unë nuk do të doja që të shihja motrën time në një format që mes 30 çunave zgjedh gishtin djemve se kë ka për burrë.

Arbana: Kujdes, se mund të ketë edhe nga ato që thonë se motrën time nuk e dua si Kiara, që shkon në Big Brother, lidhet me dikë në Big Brother, puthet dhe bën dashuri poshtë krevatit

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...