“Luizi të çoi në finale” Qetsori ia thotë në sy Efit, ajo i kthehet ashpër: Po ca k…

Deklarata që Luizi bëri në lidhje me Efin bëri konfuz të gjithë banorët, si dhe krijoi një debat me tone të larta midis kësaj të fundit dhe Qetsorit.

Qetsori u shpreh se debatet që Luizi krijoi me të, e faktorizuan më shumë duke e nxjerr emocionale para publikut e si pasojë publikut i erdhi keq për të dhe e votuan për finaliste.

Shumë e indinjuar Efi tha se Qetsori tregohet një njeri pa ndjenja e nuk sheh aspak anën njerëzore, por vetëm lojën.

Ajo i kërkoi atij të shihte të drejtën e të kuptonte ndjesitë e saj kundrejt krisjes së miqësisë me Luizin. Sipas Qetsorit ka qënë Luizi ai që e çoi Efin në finale.

Ndersa Efi nuk e ka pranuar ku tha se ka shkuar vete ne finale me forcat e saj pasi Luizi e kishte Kiaren qe te luftoj per te ta qoj ne finale.

 

Gati për t’u futur botës së televizionit, ku do ta shohim Efin pas BBV?

Ish-banorja e “Big Brother VIP 2”, Efi Dhedhes është gati për t’u bërë pjesë e botës së televizionit dhe tani po pret ofertat. Ajo ka...

Dubai i Ballkanit? Në qytetin shqiptar arabët po ndërtojnë resortin prej 1 miliard euro (Video)

Projekti “Mavrijan Luxury Resorts” ishte prezantuar në korrik, ndërsa këtë muaj në Ulqin duhet të vijnë investitorët e interesuar nga Katari dhe Egjipti. Loro Nrekiq,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...