Vrasja e Ardian Nikulajt / “Policia është shumë pranë zbulimit të ngjarjes, killeri i dyshuar është nga…”

Policia është shumë pranë zbardhjes së motivit dhe autorit të vrasjes së biznesmenit Ardian Nikulaj në Lezhë.

Kështu është shprehur gazetari Spartak Koka, sipa burimeve të tij nga zyrtarë të policisë.

 

Koka gjithashtu tha në emisionin “Opinion”, se shtetasi anglez që ndodhej në hotelin e viktimës dhe u largua ditën e vrasjes, nuk është aktualisht si person i dyshuar.

Po sipas burimeve të gazetarit, vrasësi i dyshuar është një qytetar nga Lezha.

“Policia ka marrë të gjithë dëshmitarët në vendngjarje në pyetje, përfshi edhe shtetasin anglez, dhe sipas një zyrtari policie, në këtë fazë, shtetasi anglez nuk përbën dyshim.

 

Policia është në rrugën e duhur për të zbuluar motivin dhe autorin. Policia aktualisht ka një të dyshuar që mund të jetë një qytetar nga Lezha. Një qytetar nga Lezha që dyshohet të jetë killer”, tha Koka.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...