Trondit Ermal Mamaqi me rrëfimin e tij: ‘Ka një vend special në ferr për mësuesen time. Nuk dua t’ia përmend emrin’!

I ftuar ditën e sotme në “E Diell” për të rrëfyer linjën e tij të jetës që nga fëmijëria, familja, karriera dhe jeta personale.

Teksa ishte duke komentuar kujtimet nga nisja e shkollës8-vjeçare, Ermali ka treguar se nuk mban mend gjëra të bukur nga ajo periudhë.

Ndërkohë që ka shtuar se e ka patur një mësuese matematike që nuk e mban mend për mirë.

“Mbaj mend që ishte shumë e kollajt të rriheshin më të vegjlit edhe për arsye kot. Të godisnin me vizore. Unë nuk kam shumë kujtime të mira nga ajo periudhë e fëmijërisë. Unë nuk dua t’ja përmend emrin tani por ka qenë një mësese matematike që për atë ka një vend special në ferr.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Stilisti shkodran që vesh Hamilton, Jozef Martini punon për firma të njohura

Në Shkodër ka hapur një show-room me punimet e...

Rudina Dembacaj na rrënqethi me dedikimin për të atin e ndjerë

Me datë 8 Korrik të vitit 2020, Rudina Dembacaj...

“Puna e palodhur jep rezultate!”/ DITA me fat për secilën shenjë të horoskopit gjatë muajit qershor

Pavarësisht nga parashikimet mujore, ka të paktën një ditë...

“Ka paguar për 1 foto me Nusretin sa 5 banesa”, Ardit Gjebrea i kthehet ‘keq’ ndjekësit

Moderatori i të dielës shqiptare, Ardit Gjebrea ka nisur...