Jori bën rrëfimin ndryshe: ‘Nuk e di pse kam ngrënë aq shumë drru’

Jori Delli ka rrëmbyer zemrat e shikuesve të “Big Brother VIP” me sportivitetin e sinqeritetin e saj. Ajo ka qenë e hapur gjithnjë për të folur mbi jetën personale dhe ka treguar shpesh histori e përvoja të jetuara në karrierë, dashuri e jo vetëm.

Edhe pse jemi mësuar të dëgjojmë histori të bukura e për të qeshur prej saj, kjo e fundit nuk është e tillë.

Teksa bisedonte me banorët e tjerë, Jori ka rrëfyer episode nga fëmijëria e saj. Ajo tha se kur ka qenë e vogël e kanë rrahur prindërit. Sipas saj, kjo ka ndodhur edhe pse ajo dilte me nota shumë të mira në shkollë.

“Tani unë qesh, por kur isha e vogël më rrihnin mua. Po, sinqerisht nuk e kuptoj se pse kam ngrënë aq drru kur isha e vogël. Se unë isha dhe shumë e mirë në shkollë, merrja nota shumë të mira, isha me të gjitha 10,” tha Jori.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...