Jo vetëm Kiara dhe Luizi, gazetari i njohur ‘surprizon’ me lajmin e shumëpritur

Bledi Mane la dje shtëpinë e “Big Brother VIP” pas shpalljes së Efit si finalisja e dytë e këtij spektakli.

Gjatë qëndrimit të tij në shtëpi, Bledi u përfol dhe për dasmën e improvizuar me Nitën, për të cilën ai shprehur dhe një pëlqim. Megjithatë duket se gjërat mes dyshes janë serioze.

I ftuar në rubrikën “Rrethi Katrror” në “E Diell”, Milaim Zerka deklaroi se në Kosovë po përgatisin dasmën për Nitën dhe Bledin.

“Kemi nisur të bëjmë gati dasmën për Bled Manen dhe Nitën. Doli Nita dhe ja ndryshoi mendjen për Kosovën dhe për vajin e ullirit.”- tha Zeka.

“Përshëndetje e përzemërt dhe flagrante”, veprimi i Ramës ndaj Melonit jehonë në mediet italiane (VIDEO E PLOTË)

Kryeministrja Giorgia Meloni mori pjesë në samitin e Komunitetit Politik Evropian (EPC) i cili vizitoi 45 liderë të mbledhur në Moldavi . Mes tyre edhe...

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të Gramshit. Pasi janë njohur me lajmin, qindra njerëz, nga Shqipëria dhe jashtë saj, janë dyndur...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

“Ma hoqën fëmijën nga gjiri”, e reja tregon torturat në shtëpinë e burrit

Marigona Buja 32 vjeçarja do të tregojë historinë e...

Meterologia Lajda Porja zbulon surprizat e motit, ja çfarë pritet të ndodhë me temperaturat

Fundjava pritet që të sjellë kushte të qëndrueshme atmosferike...

Mrekulli! Ky është liqeni në Shqipëri që ju rinon për 3 ditë dhe ju shëron nga sëmundjet

Bëhet nami në liqenin e “çudirave” në Lenie të...