Ethet e finales së BBV2, Luizi: Efi nuk ka shans të fitojë

Banorët po bisedonin për 4 finalistët e datës 6 Maj, ku sipas Luizit në finale mund të shkojë Qetsori dhe se këtë gjë thjesht e mendon dhe nuk e ka nga dëshira.

Kristi u shpreh se kur dikush shpreh një mendim, do të thotë që e dëshiron atë gjë.

Sipas Luizit, nëse ai shkon në finale me Kristin dhe Qetsorin, e ka të sigurt fitoren dhe nëse shkon me Dean dhe Nitën, ka dyshime.

Sa i përket Efit që mbrëmjen e kaluar u shpall finalistja e dytë, Luizi shprehu bindjen se ajo nuk ka asnjë shans ta fitojë garën e ‘Big Brother Vip 2’.

Sipas tij, Efi u shpall finaliste për vetë faktin se është karakter i fortë, që krijon debate dhe situata në shtëpi, por vetëm kaq.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...