‘Akoma nuk e kuptoj pse kam ngrënë aq shumë dru në të kaluarën time’! Jori flet për veten

Teksa bisedonte me banorët e tjerë të Big Brother VIP, Jori ka rrëfyer episode nga fëmijëria e saj.

Ajo duke qeshur thotë se kur ka qenë e vogël e kanë rrahur prindërit.

Sipas saj, kjo ka ndodhur edhe pse ajo dilte me nota shumë të mira në shkollë.

“Tashi unë qesh, por kur isha e vogël më rrihnin mua. Po, sinqerisht nuk e kuptoj se pse kam ngrënë aq drru kur isha e vogël. Se unë isha dhe shumë e mirë në shkollë, merrja nota shumë të mira, isha me të gjitha 10,” tha Jori.

Shifra të larta, nuk do ta besoni sa paguhet Dea Mishel për një të p…

Ish-banorja e “Big Brother VIP 2”, Dea Mishel, ishte një ditë më parë e ftuar në studion e emisionit “Ftesë në 5” në Top...

Edhe të porsalindurit e huaj mund të pajisen me pasaportë shqiptare, zbardhen ndryshimet e reja ligjore

Ditët e fundit qeveria shqiptare ka marrë në shqyrtim në komisionin parlamentar disa nga ndryshimet në lidhje me ligjin e shtetësisë, duke iu dhënë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Ish-banorja e BB VIP zbulon lidhjen e dashurisë: Kam 3 muaj që ….

Ish-banorja e “Big Brother VIP 2”, Mikela Pupa, ka...

Shifra të larta, nuk do ta besoni sa paguhet Dea Mishel për një të p…

Ish-banorja e “Big Brother VIP 2”, Dea Mishel, ishte...

“Një surprizë ekonomike për këtë shenjë”, parashikimi i Horoskopit për muajin qershor

Dashi Përgjatë këtij muaji, Dashi mundësitë si në fushën e...