Prapaskena! Situata e shëmtuar që u përball Olta Gixhari gjatë publicitetit

Bledi Mane ka ndarë prapaskenat në studio pas daljes së Olta Gixharit mbrëmjen e sotme.

 

Edhe pse plot emocione dhe dhembshuri, vajzat ish-banore të BBV, janë larguar për të mos takuar Oltën.

 

Të vetmit që kanë përkrahur aktoren kanë qenë djemtë, ish-banorë dhe Valbona Mema.

 

“Kur del Olta, vetem Valbona Mema dhe ne çunat e takojmë. Gocat i përpiu dheu”, shkruan Bled Mane.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME