Olta: Big Brother e fiton Luizi: Do ta përndjek gjithë jetën: Fitoren e ke prej…

Olta Gixhari do ta përndjekë gjithë jetën Luiz Ejllin, siç deklaroi sonte pas daljes nga Big Brother Vip Albania 2.

 

Ajo u shpreh e sigurt, siç tha, “dihet” se ai do ta fitojë këtë edicion të dytë të BBVip2, por theksoi ndonëse me të qeshur, se fitoren Luizi do ta ketë prej saj.

 

“Ia lashë, ia lashë fitoren, e ka prej meje. Kudo që të jetë do ta përndjek duke ia thënë se fitoren e ka prej meje. Edhe në Maldive kur të ikë, do ia them se e ka prej meje”, theksoi Olta Gixhari pasi u largua sonte papritur nga shtëpia.

 

Largimi i Oltës nga Big Brother ka qenë i papritur për të gjithë.

 

Luizi është përlotur teksa komentonte largimin e saj duke thënë se pas largimit të Kiarës, kjo ishte goditja e dytë më e fortë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Parashikimi i horoskopit nga Jorgo Pulla: Tetori, muaji kur dalin në pah skandalet

Astrologu Jorgo Pulla, ishte i ftuar në emisionin “Good...

Paratë e drogës pastrohen në ndërtim, Artan Hoxha publikon fotot…

Gazetari Artan Hoxha ka dhënë alarmin sa i takon...

Supa Fantastike që Nxit Rënien nga Pesha

Ushqyerja e shëndetshme dhe rënia nga pesha janë të...